Zabiegi wspomagające leczenie


 

 Pole magnetyczne (magnetoterapia)

 

 

Rozluźnia mięśnie, usuwa różnego rodzaju bóle, leczy schorzenia kręgosłupa, działa uspokajająco w stanach stresowych, wspomaga regenerację organizmu po operacjach, przyspiesza gojenie ran po zabiegach chirurgicznych i plastycznych. Poprawia koncentrację i witalność.

 

 

 

 

 

 

 

 

Detoksyzator WN

 

Urządzenie detoksykacyjne powstałe na bazie generatora Rife'a. Służy do neutralizowania toksyn w organizmie. Działa na zasadzie odwracania spinów w toksynach, co powoduje, że toksyczny metal jak również trucizny pochodzące z rozpadu drobnoustrojów tracą swoje właściwości i wchodzą w reakcję utleniania. Z tarczy plusowej płyną ładunki elektromagnetyczne do tarczy minusowej i wszystko co jest trujące (w tym guzy, w których znajduje się najwięcej toksyn) zostaje zobojętnione. Zabiegi przeprowadza się przy ciężkich schorzeniach, po każdej sesji plazmoterapii (w zależności od stanu zdrowia). Można je również wykonywać częściej, a w późniejszym czasie dwa razy w tygodniu. Bardzo korzystne jest przeprowadzanie ich w chorobach nowotworowych. Podczas jednej sesji utlenia się 20% toksyn w obranym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

Analizator kwantowy

 

Analiza zawiera 37 rozbudowanych raportów na temat Twojego zdrowia. Pomaga w doborze diety i suplementacji. Dokładnie pokazuje jakich witamin, aminokwasów, mikro i makro elementów brakuje w organizmie.

 

 

 

 

 

Bioenergoterapia

 

Największe osiągnięcia w tej dziedzinie od lat mamy w leczeniu niepłodności. Wykonujemy zabiegi na podświadomość przy nerwicach i depresjach z bardzo dużą skutecznością wyleczeń. Bioterapia przywraca naszemu polu energetycznemu prawidłowy poziom energii, odstresowuje i wycisza. Są to najbardziej w obecnych czasach korzystne zabiegi dla naszego układu nerwowego.